VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Korrupsioni

Intervista – Zëri i Amerikës- Veseli: Miqësinë me Shtetet e Bashkuara do ta kthej në nivelin e vitit 1999

By | September 27, 2019

Shqipëria – korrupsion, varfëri dhe mjerim – Nga ALFRED MIRASHI MILOT*

By | August 11, 2019

Klientelizmi dhe korrupsioni, Shqipëria në prag të katastrofës – Nga JANUSZ BUGAJSKI, 7 qershor 2019

By | June 8, 2019

Nënkryetari i Grupit të CDU/CSU ofron ndërmjetësim për krizën në Shqipëri: S’hapen negociatat me BE pa u burgosur blerësit e votave

By | May 9, 2019

Shqiptar, mos ik por qëndro si një mur guri! – Nga Aurel Dasareti*

By | May 9, 2019

OKB publikon raportin: Shqipëria ndër 15 vendet më të korruptuara në botë (tabelat)

By | March 22, 2019

TANI ËSHTË KOHA PËR VEPRIM KUNDËR KORRUPSIONIT! – Nga Frank Shkreli

By | October 17, 2018

PE – Shqipërisë: Kërkohen ndjekjet penale dhe dënimet përfundimtare edhe në nivelet e larta

By | October 10, 2018

“Shqipëria vend i pasigurt për investime”, reagon DASH dhe Ambasada Amerikane: Raporti nuk ka dalë ende

By | July 25, 2018

Parlamenti largon konservatorin Rajoy, emëron kryeministër një socialist

By | June 1, 2018

Deputeti i Merkelit prapë deklaratë për hapjen e negociatave

By | April 23, 2018

DASH: Korrupsioni në Shqipëri, i përhapur në të gjitha degët e qeverisjes

By | April 21, 2018

Artan Hoxha: Çfarë “fshihet” pas shpalljes “non grata” të Tom Doshit nga SHBA

By | April 18, 2018

Dështimi i Shqipërisë kundër korrupsionit, të fundit në NATO e shumë larg BE-së – Nga EDVAL ZOTO*

By | March 1, 2018

Kur korrupsioni është normë – Nga Aurel Dasareti

By | February 18, 2018

Korrupsioni në Shqipëri, ndër më të lartët në botë (Raporti)

By | January 31, 2018

Ngjela mesazh Ramës: Prite fatin me kurajë, s’ta ka njeri fajin që kërkove të sundoje shqiptarët me ëndrrat e një 12-vjeçari

By | January 31, 2018

Hetimet kanë nisur, ja 4 drejtuesit e politikës që implikohen rëndë – Nga SPARTAK NGJELA

By | January 14, 2018

Shqipëri: Largimi i trurit – shkak ekonomia, siguria publike dhe institucionet e dobëta

By | January 10, 2018

Spartak Ngjela: Rama do të ketë fatin e Millosheviçit

By | January 6, 2018

OSBE: “Ku janë paditë? Ku janë dënimet e të korruptuarve?”

By | December 20, 2017

Ambasadori Lu, mesazh të fortë shqiptarëve: Korrupsioni merr fund, kur merr fund durimi juaj!

By | December 9, 2017

Gjyqësori në panik, ja kush largohet nga drejtësia pas Vetingut

By | May 23, 2017

Berliner Zeitung – MINISTRIA E JASHTME GJERMANE: NË SHQIPËRI MBIZOTËRON KORRUPSIONI, NEPOTIZMI DHE KRIMI I ORGANIZUAR

By | May 9, 2017