VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shqiptar

Këndi i humorit: Gjatë rrëzimit të një avioni në shkretëtirë, shpëtojnë një italian dhe një shqiptar

By | November 21, 2019

Shqiptarin nga Tepelena po e quajnë hero në Suedi, shpëton fqinjin nga flakët

By | August 6, 2019

Kryeministri i ri britanik stërnip shqiptari – Ja ç’thotë studiuesi

By | July 26, 2019

Mjeku dhe antropologu i njohur serb Miroljub Petroviç puth flamurin shqiptar e thotë: “Jam krenar që jam shqiptar!”

By | February 4, 2019

Më 14 janar 1822 Korinthi i Epërm merret nga trupat e Theodor Kolokotronit, udhëheqësit shqiptar të Revolucionit grek

By | January 14, 2019

Këndi i humorit: Duke parë film në kinema një anglez, një shqiptar dhe një kinez

By | January 5, 2019

Shqiptar o shqiptar… – Nga Nikos Dimou

By | October 24, 2018

Intervista – Haradinaj: Jam shqiptar, nuk jam mysliman

By | July 12, 2018

Papa Françesku: Pashkët janë festa më e rëndësishme e fesë. Pagëzon një shqiptar

By | March 31, 2018

Qaka në mediat norvegjeze: Jam shqiptar, e drejtë të luaj për vendin tim

By | March 28, 2018

Kriteret që duhet të plotësojë ai që kërkon të jetë deputet – Nga At Gjergj Fishta

By | February 27, 2018

Flet anglezi që ndihmoi shqiptarët e Kosovës: Ata sot janë ndarë nga interesat për pushtet

By | February 17, 2018

A ka ardhur koha që edhe Shqipëria të kërkojë të drejtat e minoritetit shqiptar në Greqi? – Nga SHABAN MURATI

By | December 13, 2017

I dashur Niko Dhales, nuk jam e sigurte, nese ndiehesh me shume grek a shqiptar Nga Alda Butka Aliçka

By | September 9, 2017

Këndi i humorit: Tre shokë: një italian, një shqiptar dhe një kinez bëjnë një garë rezistence

By | July 20, 2017

Ja shqiptari dhe ‘banda’ e tij e kinezëve që pastruan treçerek milioni paund (emri)

By | June 11, 2017

De Biasi: Sfida ndaj Italisë do të jetë shumë e vështirë

By | March 20, 2017

Shqiptari nga Kosova dëbohet nga Zvicra pas 27 vitesh qendrimi

By | February 22, 2017

“Provokacija” si maskë e paternalizmit të Tiranës ndaj Prishtinës – Nga Dr. Enver Bytyçi

By | July 10, 2016

Aktori Kivanç Tatlitug e pranon prejardhjen: Jam shqiptar nga Prishtina (video)

By | July 3, 2016

Shqiptarët në Mal të Zi “definohen si agresorë”

By | May 24, 2016

Edhe unë jam shqiptar Nga Vaclav Havel

By | May 9, 2016