VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mike Pence

Nënpresidenti Pence mban distancë nga Presidenti Trump

By | May 13, 2020

Shtëpia e Bardhë: Nënpresidenti Pence nuk është në vetizolim

By | May 11, 2020

Zëdhënësja e nënpresidentit Pence që është edhe bashkëshortja e këshilltarit të Presidentit Donald Trump rezulton pozitive

By | May 9, 2020

Reagime në Prishtinë dhe Uashington rreth letrës që Kurti i shkroi Zëvendëspresidentit Pence

By | May 7, 2020

Ushtria amerikane veproi me shpejtësi pas informacioneve të zbulimit

By | October 28, 2019

Pence: SHBA-Turqi bien dakort për armëpushim në Siri

By | October 17, 2019

Polonia shënon 80-vjetorin e fillimit të Luftës së Dytë Botërore

By | September 1, 2019

Pence do të vizitojë Islandën, shqetësime për “agresionin” rus dhe kinez

By | August 29, 2019

Pence: SHBA e mbështet 100 për qind Juan Guaidon

By | February 26, 2019

Zëvendëspresidenti amerikan bën thirrje për rrëzimin e kreut venezuelan, Maduro

By | February 2, 2019

Pence: Kritiku anonim i presidentit Trump, duhet të japë dorëheqjen

By | September 9, 2018

Pence kundërshton autorësinë në shkrimin e publikuar në New York Times

By | September 6, 2018

Nënpresidenti i SHBA: Astronautët do të jetojnë në Hënë më 2024!

By | August 26, 2018

Mike Pence: Koreja e Veriut mund ta përjetojë fatin e Libisë

By | May 22, 2018

Britania kërkon që Shtetet e Bashkuara të mos heqin dorë nga marrëveshja me Iranin

By | May 7, 2018

Koreja Veriore anulon takimin e planifikuar me nën-presidentin amerikan Pence

By | February 21, 2018

Nënpresidenti Mike Pence në Pjong Çang, ndjek Lojërat Olimpike

By | February 9, 2018

Ish Senatori Bob Dole nderohet me Medaljen e Artë të Kongresit

By | January 17, 2018

Pence: Amerika është me popullin e Iranit

By | January 4, 2018

Roli i Nënpresidentit Mike Pence gjatë vitit 2017

By | January 2, 2018

Pence viziton papritur Kabulin, komenton strategjinë e re të luftës

By | December 22, 2017

Shtëpia e Bardhë: Palestinezët po i “ikin” dialogut për Lindjen e Mesme

By | December 11, 2017

Nënpresidenti Pence pret presidentin Thaçi në Shtëpinë e Bardhë

By | September 29, 2017

Pence dënon me forcë dhunën kundër myslimanëve në Mianmar (Birmani)

By | September 21, 2017