VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: studentët

Protestat e studentëve përbëjnë kërcënim të ri për regjimin e Iranit

By | January 14, 2020

“Në dorë armë do t’i mbajmë…”, studentët bllokojnë policinë: Stop përdhunimit

By | February 13, 2019

PËR STUDENTËT DHE JO VETËM! – Nga Lirim NEZHA

By | February 9, 2019

VIDEO – Protesta kthehet në grevë urie, mbi 200 studentë futen në ambientet e Ekonomikut

By | January 13, 2019

Zëri i Amerikës: Studentët vazhdojnë protestën brenda fakulteteve

By | January 10, 2019

LAJM I FUNDIT – Studentët publikojnë platformën me kërkesat e tyre

By | January 9, 2019

Studentët e zhvendosin protestën te ambasada e SHBA: Na mbështesni!

By | January 8, 2019

Të gjithë thonë jemi me studentët, ironikisht edhe Kryeministri! – Nga HYSEN ARAPI

By | January 7, 2019

LIVE/ Studentët: Jemi në dy fronte, në shesh e bojkot të universiteteve (video)

By | January 7, 2019

Zëri i Amerikës: Shqipëri, ikën gjysma e Qeverisë

By | December 28, 2018

Lista e plotë – Rama bën “furtunë” në Qeveri, ikin shtatë ministrat, ja kush i zëvendëson

By | December 28, 2018

Rama mbledh Qeverinë, del me njoftim: Sot vendoset për studentët

By | December 26, 2018

“Shuplaka” e radhës për Ramën, Frendo: Çështja e studentëve zgjidhet me dialog, jo monolog!

By | December 25, 2018

Dita e 16 – Studentët protestë para Kuvendit, me ta bashkohen dhe banorët e Unazës së Re

By | December 20, 2018

Studentët protestojnë para Kuvendit, u bashkohen dhe qytetarët

By | December 20, 2018

Studentët paralizojnë Tiranën, bllokojnë akset kryesore (video)

By | December 18, 2018

PROTESTA – Kryeministri kërkon dialog, studentët marrin vendimin. Ja çfarë pritet të ndodhë nesër

By | December 16, 2018

Dita e 12 e protestës studentore vazhdon sot para Kryeministrisë

By | December 16, 2018

Dita 11 – Studentët paralajmërojnë protestë masive të hënën, thirrje qytetarëve: Bashkohuni me ne

By | December 15, 2018

Thirrja e studentëve: Nesër të gjithë qytetarët në protestë mbarëkombëtare

By | December 14, 2018

Protestuesit para Kryeministrisë: Rama po ‘josh’ mbi 200 studentë

By | December 14, 2018

Studentët protestojnë natën në temperatura të ulta, Rama: Le të rrinë për 10 vjet

By | December 13, 2018

DEKLARATË- VATRA DHE RRËNJËT SHQIPTARE MBËSHTETJE STUDENTËVE

By | December 13, 2018

Rudina Hajdari sot në Kuvend: Studentët janë të lodhur nga çdo lloj politikani, të gjithë në këtë sallë jeni kryehajdutë

By | December 13, 2018