VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ursula von der Leyen

BE-ja i ofron “kërkim-falje të thellë” Italisë

By | April 16, 2020

Kurti u nis letra zyrtarëve evropianë, i njofton me prioritetet e qeverisë

By | March 4, 2020

Trump niset për në Davos para fillimit të gjykimit të tij për shkarkim në Senat

By | January 21, 2020

Vende të ndryshme bëjnë thirrje për zbutje të tensioneve SHBA-Iran

By | January 8, 2020

NJË GRUA, EVROPA DHE SHUMË GJËRA PËR T’U NDRYSHUAR – Nga PAOLO LEPRI – E përktheu Eugjen Merlika

By | August 3, 2019

Vizionin evropian i Ursula von der Leyen dhe Zvicra

By | July 17, 2019

Ursula von der Leyen zgjidhet presidente e Komisionit të Bashkimit Evropian

By | July 16, 2019

Kryeministrja e ardhshme e Evropës paraqet vizionin e saj në Parlamenti Evropian

By | July 11, 2019

E nominuara për presidente të KE-së shpreson të mos ndodhë Brexit-i

By | July 10, 2019

E besuara e Merkelit nominohet në krye të KE (Emrat e rinj)

By | July 2, 2019

Gjermania hedh poshtë pretendimet e Trumpit për borxhin ndaj NATO-s

By | March 19, 2017