VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: pranga

Rezistenca Rinore protestë para Kryeministrisë kundër censurës, televizorë, pranga e “gjoba” përfundojnë në kazanë

By | December 19, 2019

Gjendet një armë dhe pranga në Valias gjatë pastrimit të kanalit (video)

By | December 4, 2017

Avokati i Popullit denoncoi raste torture nga policia ndaj qytetarëve të arrestuar

By | October 16, 2017

Raporti i policisë, 706 raste të pastrimit të parave dhe korrupsionit në 6 mujorin e parë të vitit, vetëm 132 të arrestuar

By | August 8, 2017

Vetëm Azem Syla sillet dhe largohet pa pranga nga Gjykata

By | December 13, 2016

Në burg apo në spital – e vërteta për djalin e ish kryeministrit Mehmet Shehu

By | July 1, 2016

POPULLIT TIM – Poezi nga ESAD MEKULI

By | May 21, 2016

Pistoletën në kokë gruas në sy të fëmijëve – parandalohet në kohë

By | April 25, 2016