VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: krimi i organizuar

Politikës Shqiptare nuk i duhen gjelat që rrinë mbi vezë, por burrat që janë të zot në mbrojtjen e Kombit dhe Vendit – Nga Aurel Dasareti*

By | June 25, 2020

A është Kosova shtet i kapur?! – Nga AGRON SHABANI

By | April 9, 2020

Intervista Reka: Prioriteti ynë, liberalizimi i vizave këtë vit

By | February 19, 2020

“Kleçka” e Anti KÇK, sekuestrimi shmang prokurorët e gjyqtarët

By | February 1, 2020

Raporti në parlamentin italian: Shqipëria ‘porta’ e heroinës, mafia e saj ndër më të rrezikshmet!

By | January 17, 2020

Deklarata ‘bombë’ e Sekretarit të PPE: Krimi i organizuar në Shqipëri ushqehet nga politika, PPE mbështet programin e PD

By | December 16, 2019

(Video) Basha nxjerr videon me emrat: Krahasuar me Ramën, Valdrin Pjetri, kriminel i rangut të tretë

By | August 16, 2019

Protesta, PD: Regjimi në grahamat e fundit, policia do ketë fatin e Edi Ramës, të mos i dizniformojë qytetarët

By | June 8, 2019

Nënkryetari i Grupit të CDU/CSU ofron ndërmjetësim për krizën në Shqipëri: S’hapen negociatat me BE pa u burgosur blerësit e votave

By | May 9, 2019

Media në Shqipëri, përkeqësim i vazhdueshëm në një dekadë

By | May 3, 2019

Reporterët pa Kufij: Shqipëria e 82-ta për lirinë e shtypit, rënie me 7 vende

By | April 18, 2019

Supergrabitja në Rinas, Bild: Krimi i organizuar vepron shpesh në Shqipëri

By | April 11, 2019

¿Të jesh, të dish apo të kesh…? – Nga AGRON SHABANI

By | April 3, 2019

PD tryezë me gazetarë, Basha: Pa media të lirë, nuk ka demokraci (video)

By | March 29, 2019

KORRUPSIONI DHE KRIMI I ORGANIZUAR NË KOSOVË A EKZISTON VERTETË – ËSHTË PERCEPTIM APO PROPAGANDË E ARMIQVE…! – Nga Reshat Nurboja

By | March 13, 2019

Aktualitet Klodiana Lala: Përgjimet janë të vërteta, nuk i trembem dënimit!

By | February 5, 2019

Brenda në qoshen më të errët – Nga Aurel Dasareti*

By | January 27, 2019

Kosova në INTERPOL, mision i mundshëm

By | November 13, 2018

Kriminelët, në petkun e zyrtarëve shtetërorë! – Nga Florim Zeqa

By | October 29, 2018

Studimi: Përveç Bajrave, ja kush janë familjet që sundojnë Shkodrën

By | September 24, 2018

Pse ne polakët e duam Shqipërinë në BE – Nga Karol Bachura*

By | May 28, 2018

Intervista – Prokurori italian: Krimi i organizuar shqiptar po sfidon edhe Ndrangheta-n

By | February 26, 2018

Shqipëri: Largimi i trurit – shkak ekonomia, siguria publike dhe institucionet e dobëta

By | January 10, 2018

ZGJEDHJET- BASHKËPUNIMI I POLITIKËS ME MAFIEN LOKALE ËSHTË MINË ME SAHAT PËR DEMOKRACINË – Nga Mrsc Besim DERVISHI

By | June 20, 2017