VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: lista e zezë

SHBA publikon “listën e zezë” të politikanëve shqiptarë

By | January 30, 2018

“Edhe Shqipëria duhet futur në ‘listën e zezë’ të BE–së për parajsat fiskale”

By | November 28, 2017

Rama – kritikëve të “listës”: Ata s’dinë çfarë flasin. Do ketë të tjera

By | July 13, 2017

Reforma – SHBA e BE gati ekspertët: Çfarë janë Lista e Zezë, Lista e Gjelbër dhe Lista e Bardhë

By | September 21, 2016

Vetingu/ SHBA e BE gati ekspertët: Çfarë janë “Lista e Zezë”, “Lista e Gjelbër” dhe “Lista e Bardhë”

By | September 21, 2016

(Video) Obama shpall “listën e zezë” me emrat e politikanëve shqiptarë

By | June 22, 2016

OKB e heq nga lista e zezë koalicionin saudit

By | June 7, 2016

Ja 14 nga gjykatësit e listës së ambasadorit Lu

By | March 6, 2016

Arbana Xharra: Kosova në listë të zezë, mos pritni liberalizim në 2016

By | November 19, 2015

SHBA hoqën emrin e gjeneralit Rrahim Ademi nga lista e zezë

By | August 5, 2015