VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: politikanët shqiptarë

A nuk e shikoni që Serbia në Prishtinë vetëm ndërron autobusin? – Nga SHABAN MURATI

By | April 30, 2020

Klosi: Fatin e Gruevskit mund ta kenë edhe politikanët nga Kosova e Shqipëria

By | November 14, 2018

Shqiptarët e Malit të Zi fitojnë ndarjen administrative të Tuzit nga Podgorica

By | November 30, 2016

Ish-kongresmeni DioGuardi për Nënë Terezën

By | September 3, 2016

Ambasadori Donald Lu: Kam dëgju që shqiptarët janë të besës, por politikanë më të pabesë nuk ka bota

By | August 29, 2016

(Video) Obama shpall “listën e zezë” me emrat e politikanëve shqiptarë

By | June 22, 2016

Politikanë danezë në Tropojë: një mrekulli e natyrës e braktisur nga shteti në mjerim dhe pa shpresë (fotot)

By | May 14, 2016

Një pyetje grave të politikanëve shqiptarë Nga Përparim Kabo

By | May 9, 2016

Vajza që demaskoi politikanët tregon të vërtetën: Si më hoqën mikrofonin

By | May 7, 2016

Një vajzë e re – Vlahutinit: Pyeti këta të rinj, a duan të rrinë këtu? Më vonë, ata do të thonë të vërtetën

By | May 7, 2016