VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Jakup Krasniqi

Jakup Krasniqi: Në Hagë jam ftuar si i akuzuar, Thaçi mund të jetë i shantazhuar dhe është munduar t’i ikë Gjykatës Speciale

By | August 16, 2019

Jakup Krasniqi ftohet në Hagë

By | July 20, 2019

Donika Gërvalla: Mbeturinat dhe Gani Koci – ushtarët e mirëfilltë të UÇK-së turpërohen nga Thaçi, Veseli, Krasniqi, Haradinaj e Syla

By | July 13, 2019

Krasniqi: S’kemi frikë nga zgjedhjet, Ramushi fiton më së shumti nga rrëzimi i Qeverisë

By | January 31, 2019

Krasniqi – Haradinajt: Më mirë shkuarje në zgjedhje sesa heqja e taksës

By | January 20, 2019

Krasniqi: Deputetët që votojnë Asociacionin tradhtojnë vendin e kombin

By | March 25, 2018

Ish-Zëdhënësi i UÇKsë Jakup Krasniqi refuzon dekorimin nga Hashim Thaçi

By | February 17, 2018

Intervista – Jakup Krasniqi: Më i lehtë bashkimi kombëtar se liberalizimi i vizave nëpërmjet Shqipërisë

By | October 15, 2017

Rama i kërkon Kosovës zbatimin e Demarkacionit – ja si e kundërshton Jakup Krasniqi

By | September 29, 2017

Jakup Krasniqi: Serbia po kthehet në Kosovë

By | January 13, 2017

President, sa më shumë gjunjëzohesh, aq më shumë akuzohesh – Nga Jakup Krasniqi

By | September 10, 2016

Dosja e Shefave XXII: Grabovci e kërcënon Jakup Krasniqin – “Ftyra” ta kanë lokën (video)

By | August 29, 2016

Jakup Krasniqi e quan kryeministrin Mustafa “velikan të Malit të Zi”

By | July 14, 2016

Krasniqi: Ardhja e Car Llazarit është vepër e Kryeministrit dhe e Presidentit të Kosovës

By | June 27, 2016

Jakup Krasniqi kërkon dorëheqjen edhe të Qeverisë

By | June 15, 2016

Jakup Krasniqi kërkon ndihmë nga RTK dhe Qeveria për gazetarin Sylejman Gashi

By | June 14, 2016

Krasniqi: Veseli e Thaçi përkulen te varri i Rugovës veç për pushtet

By | May 25, 2016

Jakup Krasniqi: Kushtëzimi i lëvizjes së lirë me ngushtim të territorit është antidemokratik

By | May 19, 2016

Krasniqi: Dekriminalizimi i politikës të fillojë me largimin e Thaçit, është protagonist kryesor i Dick Martyt

By | May 15, 2016

Jakup Krasniqi: Ti themi jo Serbisë

By | May 14, 2016

Sot ditë proteste në Prishtinë

By | May 14, 2016

Krasniqi: Qeveritarët po i ndërrojnë fjalët më shpesh së çorapët

By | April 18, 2016

22 janari – Krasniqi kujton luftën e parë të Jasharajve në Prekaz

By | January 22, 2016

Mos e shtini kokën si struci në zall – Letra e Krasniqit drejtuar Mustafës, Veselit e Jahjagës

By | December 6, 2015