VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: aktakuza

Jep dorëheqje ministri i PDK-së në qeverinë e Kosovës, Besim Beqaj

By | June 20, 2019

SHBA: Ngrihen akuza ndaj 12 agjentëve të shërbimeve ushtarake ruse të zbulimit

By | July 13, 2018

Kosovë – Rritet numri i aktakuzave ndaj profileve të larta

By | May 8, 2018

Të premten verdikti i gjykatës për Shefqet Krasniqin

By | March 20, 2018

Policia spanjolle në avionin e Pep Guardiolas kërkoi Puigdemontin

By | February 24, 2018

Rudina Jasini: Procesi i gjykatës speciale nuk mund të zhbëhet

By | January 8, 2018

UÇK kërcënon me trazira nëse të hënën nuk lirohen të akuzuarit e “Grupit të Kumanovës”

By | July 9, 2017

Një foto e rrallë e Musine Kokalarit në hetuesi dhe aktakuza kundër saj

By | February 9, 2017

Intervista – Haradinaj: Nesër paraqitem në gjykatë, pres përmbylljen e procesit këtë javë

By | January 31, 2017

Forenzika: Nuk u gjetën prova se sulmi në Kuvend është kryer nga aktivistët e VV-së

By | January 17, 2017

Deputeti i NISMA-s: Do të flasim me emra se nga kush po përndiqet Fatmir Limaj

By | October 30, 2016

Ngrihet aktakuzë kundër Azem Sylës dhe grupit

By | October 25, 2016

Qeveria malazeze mbron ndalimin e gazetarit Jovo Martinoviç

By | September 21, 2016

Arbana Xharra: AAK e NISMA inekzistente pa VV-në

By | April 21, 2016

Thaçi nuk deklarohet se a do të japë dorëheqje nëse akuzohet nga Specialja

By | April 16, 2016