VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Deputeti

Këndi i humorit: Për fushatë elektorale, deputeti shkon në zonën e tij të thellë për premtime

By | March 11, 2019

Inaugurimi i Kuvendit në 27 vjet: Hapja, drejtuesit dhe disa veçori – Nga Afrim Krasniqi

By | September 3, 2017

Intervista – Genc Ruli: Pse u prisha me Berishën më 1997, a do të qëndroj apo jo në politikë

By | April 19, 2017

Ngrihet aktakuzë kundër Azem Sylës dhe grupit

By | October 25, 2016

Arkiv: Disa të dhëna rreth deputetit Ylli Shehu që ‘braktisi’ PR për LSI Fatmir Mediu: LSI është kthyer në një vend ku mblidhen mizat

By | September 30, 2016

Deputeti i Vetvendosjes Rexhep Selimi i kundërpërgjigjet ashpër Sali Berishës

By | December 3, 2015