VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: presidenti Obama

Obama: Bota po kalon kohë të çuditshme e të pasigurta

By | July 17, 2018

Trumpi kritikon administratën Obama se nuk bëri sa duhet për ndërhyrjen ruse

By | July 15, 2018

President Trump, Ju lutem mos dilni në foto me kryepolitikanët shqiptarë! Nga Elida Buçpapaj

By | September 20, 2017

McCain i kërkon prova Trumpit për “përgjimin” nga Obama

By | March 13, 2017

Barack dhe Michelle Obama urojnë për Krishtlindje

By | December 24, 2016

Obama: Rusët, përgjegjës për sulmet kibernetike

By | December 17, 2016

Presidenti Obama kërkon një raport për sulmin kibernetik të Rusisë

By | December 9, 2016

President Obama Ju lutem mos dilni në foto me kryepolitikanët shqiptarë! Nga Elida Buçpapaj

By | September 26, 2016

Presidenti Barack Obama: Ja çfarë më shkruan një djalë shqiptar…

By | September 22, 2016

Presidenti Obama uron Kurban-Bajramin

By | September 12, 2016

Obama: terorristët nuk kanë për t’i mundur kurrë Shtetet e Bashkuara të Amerikës

By | September 11, 2016

Presidenti Obama: Mbështetim qeverinë e zgjedhur demokratikisht të Turqisë

By | July 15, 2016

Nicë, reagojnë udhëheqësit botërorë

By | July 15, 2016

Rama dhe Obama selfie në Samitin e Varshavës për opozitën në Shqipëri ?

By | July 9, 2016

Presidenti Obama dhe Hillary Clintoni së bashku në fushatë

By | July 3, 2016

Foto Rama-Obama në 2012: Bilal Shehu pritet të burgoset 5 vjet

By | June 30, 2016

(Video) Obama shpall “listën e zezë” me emrat e politikanëve shqiptarë

By | June 22, 2016

Presidenti Obama e kundërshton retorikën anti-myslimane të Trumpit

By | June 14, 2016

Reagime ndaj vizitës së Presidentit Obama në Hiroshimë

By | May 28, 2016

Radio Zëri i Amerikës: Barack Obama është presidenti i parë amerikan që vizitoi Hiroshimën

By | May 27, 2016

(Fotot) Presidenti Obama premton në Hiroshima: për një botë pa armatime atomike

By | May 27, 2016

Presidenti Obama: Shqetësim për praninë agresive ushtarake ruse në Baltik

By | May 14, 2016

Obama: Bin Ladeni gjithnjë në shënjestër

By | May 3, 2016

Darka me korrespondentët, Obama yll i mbrëmjes – ja batutat brilante

By | May 1, 2016