VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: regjimi serb

Kosova dikur ishte vetëm një ëndërr, sot është një realitet – Nga JAHJA LLUKA

By | February 15, 2019

Regjimi serb nëpër histori, Daçiç këndon për Putinin! – Nga Skënder Karaçica

By | January 20, 2019

Serbia nis propagandën (qeveritare) përmes letrës në të gjitha vendet e botës kundër Republikës së Kosovës – Nga Skënder Karaçica

By | November 9, 2018

Azem Syla si e përzuri nga shtëpia familjen e mikut që e shpëtoi dhe strehoi në kohën e Millosheviçit

By | June 29, 2016

Mediat e Prishtinës: Gratë nga Kosova në krye të kampeve të ISIS-it

By | January 26, 2016