VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Fatmir Limaj

Intervista – Zëri i Amerikës – Limaj: Me Serbinë na duhet një marrëveshje që mbyll konfliktin

By | September 27, 2019

Komploti kundër Haradinajt, është komplot kundër Kosovës Nga Xhafer Shatri

By | July 20, 2019

Mbledhja e përbashkët e qeverisë së Shqipërisë dhe Kosovës nuk drejtohet nga Rama dhe Haradinaj

By | May 20, 2019

Ekipi Negociator i Kosovës zhvillon edhe një takim në Bruksel

By | January 29, 2019

Presidenti Thaçi takon ekipin negociator për dialogun me Serbinë

By | December 24, 2018

Limaj: Vuçiqin e njoh nga Haga, nëse takohemi në Bruksel kam çka i them

By | December 17, 2018

Ekipi i ri negociator pretendon rolin kryesor në dialogun me Serbinë

By | December 17, 2018

Parlamenti i Kosovës miraton edhe ekipin negociator për bisedimet me Serbinë

By | December 15, 2018

Qeveria pranon bashkëkryesimin e dialogut me opozitën

By | December 12, 2018

Seanca e jashtëzakonshme bojkotohet nga opozita: Haradinaj shpall ekipin negociator, ai ik nga Kuvendi, ik dhe Veseli

By | September 4, 2018

Intervista, Radio Evropa e Lirë – Limaj: Deklarimet për korrigjim të kufijve, të papranueshme

By | August 3, 2018

Limaj: Serbët nuk kanë kërkuar asgjë në këmbim të votës për demarkacion

By | March 13, 2018

Fatmir Limaj shpallet i pafajshëm nga akuzat për krime lufte

By | March 9, 2018

Edhe Fatmir Limaj e refuzon dekoratën e Thaçit

By | February 19, 2018

A DO MARRË FUND PAFTYRËSIA E JOTE NDONJIHERE O FATMIR LIMAJ – Nga Bardh M. Nengurra

By | January 16, 2018

Gjykata shpall të pafajshëm Fatmir Limajn

By | November 24, 2017

Në gjykimin e Limajt përmenden Bajrush Xhemajli dhe Adem Salihaj

By | September 12, 2017

“Tre mosketierët ” e djallëzuar – Nga Faton MEHMETI

By | June 6, 2017

Limaj: Të arrestohet çdo zyrtar serb që hyn në Kosovë, qoftë Vuçiç apo Daçiç

By | March 31, 2017

Serbia mbi Tribunalin e Hagës!? – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | January 6, 2017

Fatmir Limaj: Me marrëveshjen për +383 vlera e PTK-së rrënohet përfundimisht

By | November 14, 2016

Akuzë për krime lufte ndaj deputetit Fatmir Limaj

By | October 28, 2016

(Video) Obama shpall “listën e zezë” me emrat e politikanëve shqiptarë

By | June 22, 2016

Limaj: Ja çfarë i thashë Millosheviçit në Hagë!

By | May 22, 2016