VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: grupi kriminal

Zëri i Amerikës: Tahiri dënohet me 3.4 vjet shërbim prove

By | September 20, 2019

Arratiset në Itali bashkëpunëtori i bandës së Habilajve, personi që implikonte ish Ministrin Saimir Tahiri

By | May 29, 2019

Zëri i Amerikës: Bashkiaku socialist i Durrësit, Vangjush Dako, merret në pyetje pas dyshimeve për blerje votash

By | May 19, 2019

“Habilajt” në Gjykatë, dy letër porosi mbajnë peng çështjen Tahiri(video)

By | January 7, 2019

Arrest me burg për ish-deputetin e PS, ja pse u prangos Arben Ndoka

By | October 21, 2018

Goditet grupi “Bajri”, 11 të arrestuar

By | September 22, 2018

Goditet grupi kriminal, si u arrestuan me tonelata drogë 12 shqiptarët në Itali

By | November 29, 2017

“Dosja e re në prokurori” – Habilajt, në 4 vite xhiruan rreth 300 milionë euro

By | October 22, 2017

Prokuroria kërkon arrestimin e Tahirit

By | October 19, 2017

“Eskobari” ynë, lidhjet me politikën dhe hetimet e DEA-s amerikane

By | December 11, 2016

Prokurori special: Nacionalistët rusë organizuan rrëzimin e qeverisë në Mal të Zi

By | November 6, 2016

Gjykata sot vendim për Azem Sylën

By | August 17, 2016

Videoja e plotë e dokumentarit ‘Komandanti i Çagllavicës’ Azem Syla (video)

By | May 15, 2016

Të gjitha detajet rreth rastit Azem Syla – Daja

By | April 29, 2016

‘Daja’ – bos i tokave

By | April 28, 2016