VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zyrtar i lartë

Ish komandanti i UÇK-së Azem Syla thirret në Hagë

By | October 21, 2019

Shtëpia e Bardhë: Emërimi i zotit Grenell pasqyron angazhimin e presidentit për dialogun Kosovë Serbi

By | October 4, 2019

Kanadaja arreston një zyrtar të inteligjencës

By | September 15, 2019

SHBA: Tarifat krijojnë sfida për marrëdhëniet dypalëshe SHBA-Kosovë

By | February 5, 2019

Vetëdorëzimi i Balilit, gazetarja: Janë pranuar të gjitha kërkesat e tij, nuk e quaj sukses…

By | January 15, 2019

SHBA, një zyrtar i lartë anonim kritikon ashpër presidentin Trump

By | September 6, 2018

SHSHA NË ÇIKAGO: Në Maqedoni asnjë fjalë për çështjen e (pa)zgjidhur shqiptare

By | June 26, 2018

Mediat në kthetrat e autokratëve – Nga Volker Wagener

By | April 26, 2018

Zyrtari i zbulimit: Trumpi nuk ka dhënë udhëzime për të ndalur ndërhyrjen ruse

By | February 28, 2018

Ndërroi jetë zyrtari i BDI-së, Ademi

By | February 16, 2018

Yee: Roli amerikan, i nevojshëm për stabilitetin dhe për zmbrapsjen e ndikimit rus në Ballkan

By | June 15, 2017

Luftëtarët e huaj në Siri dhe Irak po kthehen në Evropë

By | April 4, 2017

Kancelarja Merkel viziton të martën Shtëpinë e Bardhë

By | March 12, 2017

Zëvendësministri shkakton aksident, thotë se po sulmohej nga disa shqiptarë

By | November 1, 2016

Burnsi: 25 vjet nga Grushtshteti i Gushtit që rrënoi Bashkimin Sovjetik

By | August 20, 2016

Mbërritën në Tiranë autobusët e parë me muxhahedinë

By | August 6, 2016

Epokë e re në marrëdhëniet Turqi-Izrael

By | June 27, 2016

Intervista – Thomas Melia: Ndihma për reformën në drejtësi, përparësi e SHBA

By | June 6, 2016

Javën tjetër Rusia nis ndërtimin e dy reaktorëve në Iran

By | December 22, 2015