VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sami Lushtaku

Vrasjet, detajet e padëgjuara nga lufta, takimi i Ibrahim Rugovës me Adem Jasharin, vijnë rrëfimet e Gecit dhe Lushtakut

By | September 24, 2019

Fillon marrja në pyetje e ish pjesëtarëve të UÇK-së në prokurorinë e posaçme në Hagë

By | January 14, 2019

Lushtaku dhe Mustafa sot udhëtojnë drejt Hagës

By | January 13, 2019

Avokati: Javën e ardhshme nis ngritja e aktakuzave nga Specialja

By | January 12, 2019

Dhjetëra ish-luftëtarë të UÇKsë do të paraqiten në Hagë këtë muaj (video)

By | January 3, 2019

Nisin intervistimet nga Prokuroria Speciale

By | December 13, 2018

Gjykata e Apelit dënon Lushtakun me 7 vjet burg

By | November 15, 2016

Rreth 2 milionë euro po bëhen gati për kompaninë e të afërmve të Sami Lushtakut

By | October 30, 2016

(Video) Obama shpall “listën e zezë” me emrat e politikanëve shqiptarë

By | June 22, 2016

Videoja e plotë e dokumentarit “Shtabi i Milionerëve”

By | April 10, 2016

Sami Lushtaku punëson të bijën në Qeverinë Mustafa

By | September 25, 2015

Sami Lushtaku arratiset nga spitali, arrestohet nga EULEX-i

By | September 23, 2015