VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Insajderi

Skema e mashtrimit me viza, zbulohen bisedat e deputetit shqiptar me ortakun e tij

By | October 15, 2017

Skema e mashtrimeve me viza dhe historia e përplasjes së Milaim Zekës me pronarët e Insajderit

By | October 5, 2017

Gazetari Vehbi Kajtazi thotë se është kërcënuar me vdekje nga deputeti i AAK-së

By | September 14, 2017

Sulmohet drejtori i Insajderit gazetari Parim Olluri dhe bashkëshortja e tij

By | August 17, 2017

Dokumente – Gjykata e Apelit i bëhet avokate Adem Grabovcit kundër Gazetës “Insajderi”

By | October 6, 2016

Shantazhi – Grupi i Azem Sylës filmoi biznesmenin duke bërë seks me një vajzë

By | June 25, 2016

Azem Syla e Vidosav Novakoviq shpronësuan toka në vlerë milionëshe – Nga Vehbi Kajtazi

By | April 27, 2016

Insajder: Bizneset e krijuara me milionat e luftës së UÇK-së

By | March 28, 2016

Intervista – Kajtazi: Po, kryeministri më kërcënoi

By | March 21, 2016