VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ramiz Lladrovci

Lladrovci, xhokeri i djegur i Kadri Veselit – Nga Arbana Xharra

By | December 6, 2016

Në Drenas po mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme

By | December 4, 2016

(Video) Obama shpall “listën e zezë” me emrat e politikanëve shqiptarë

By | June 22, 2016

Vrasjet në UÇK, kërkohet dorëheqja e ambasadorit të Kosovës në Tiranë

By | March 15, 2016

Lladrovci-Selimit: Na qite në pritë të ushtrisë serbe mua dhe 10 shokë tjerë

By | March 1, 2016

Ramiz Lladrovci – Rexhep Selimit: E kërkove vrasjen e Fehmi Lladrovcit, Luan Haradinajt dhe Abedin Rexhës

By | March 1, 2016

NË FIER U PËRURUA BUSTI I AMBASADORIT RICHARD HOLBROOKE (VIDEO)

By | July 17, 2015