VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Prokuroria Speciale

Aktakuza: Si u planifikua vrasja e Ivanoviçit dhe si e tradhtoi sekretarja e tij?

By | December 2, 2019

Hetimet për vdekjen e Astrit Deharit kalojnë në Prokurorinë Speciale

By | October 30, 2019

Vetëvendosje: Rastin Dehari ta hetojë Prokuroria Speciale e Kosovës

By | October 24, 2019

Rreth 100 të intervistuar nga Prokuroria Speciale me seli në Hagë

By | September 26, 2019

Prokuroria Speciale hetim pas dëshmisë së publikuar nga Flora Brovina

By | May 16, 2019

Gjykata dhe Prokuroria fshehën aktakuzën ndaj Bukoshit, Osmanit e Gashit

By | March 30, 2019

Zyrtare: Shteti lëshon urdhërarrest për Milan Radojçiqin, dyshohet për vrasjen e Oliver Ivanoviqit

By | January 24, 2019

Mustafa pas intervistimit në Hagë: U ftova si dëshmitar i dyshuar

By | January 15, 2019

Lushtaku dhe Mustafa sot udhëtojnë drejt Hagës

By | January 13, 2019

Nisin intervistimet nga Prokuroria Speciale

By | December 13, 2018

Arrestohet një deputet në Malin e Zi, njëri nga liderët e FD-së

By | November 30, 2018

Padi të reja kundër Gruevskit dhe ish-ministrave të tij, përfshirë Osmanin

By | October 10, 2018

Intervista – Aleksandër Lumezi: Rreth 19 mijë veteranë fituan statusin kundërligjshëm

By | August 16, 2018

Familjarët e rastit “Monstra” të zhgënjyer nga Prokuroria Speciale

By | June 30, 2017

Aktakuzë për shpërdorim detyre ndaj ish-kryetarit të Gjakovës

By | February 14, 2017

Prokuroria Speciale nis hetimet për blerjen e makinës së Gruevskit

By | January 24, 2017

Më në fund u ngrit aktakuza kundër Azem Sylës dhe grupit të tij nga Prokuroria Speciale

By | October 25, 2016

Prokuroria e Malit të Zi: Qëllimi i të arrestuarve ishte arrestimi i kryeministrit dhe grusht shteti

By | October 16, 2016

Grupi terrorist nga Serbia planifikonte pengmarrjen e kryeministrit Gjukanoviç

By | October 16, 2016

Hetohet “Fondi i 3-përqindëshit”, por jo “Vendlindja thërret”

By | October 3, 2016

Prokuroria: Aktiviteti kriminal i Lutfi Hazirit dëmtoi rëndë Gjilanin

By | September 6, 2016

Gjykata sot vendim për Azem Sylën

By | August 17, 2016

Reforma në Drejtësi: Prokuroria Speciale, jashtë çdo kompetence të Llallës

By | August 9, 2016

Arrestohet malazezi në Nikshiq për krimet e luftës në Kosovë

By | August 4, 2016