VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: mafia

Nikollaq Neranxi: Mafia në pushtet tashmë ka futur duart thellë në industrinë ushqimore dhe ndalon konkurrenën e ndershme

By | October 1, 2019

HERONJTË AFRIKANË TË ITALISË – Nga Roberto Saviano, New York Times

By | September 22, 2019

(Video) Basha nxjerr videon me emrat: Krahasuar me Ramën, Valdrin Pjetri, kriminel i rangut të tretë

By | August 16, 2019

Këshilltari i CDU-së: Taulant Balla dhe Olsi Rama të kapur në përgjimet e drogës

By | August 6, 2019

Jeta nën kërcënim e 200 gazetarëve që mbulojnë mafian në Itali

By | May 21, 2018

PD fakte të reja që kryqëzojnë Fatmir Xhafajn, konferencë për shtyp sot në orën 13:30

By | May 17, 2018

Detaje të reja për vrasjen e Ivanoviçit, pse përmenden Thaçi e Haradinaj

By | February 15, 2018

Klanet mafioze serbe dhe malazeze në krye të trafiqeve mafioze në Ballkan – Tani është koha e luftës së përgjakshme…

By | January 6, 2018

Majko për shitblerjen e votës: Krimi na zgjedh ne, më kanë thënë edhe mua pi kafe me filanin

By | October 13, 2017

Intervista – Ish drejtori i Policisë Prençi: Familjet kriminale lidhje me pushtetin, ja pse Policia është e demotivuar

By | October 4, 2017

BANDA E ARMATOSUR, GRUPI I STRUKTURUAR APO MAFIA POLITIKE? – Nga Mrsc Besim DERVISHI

By | September 30, 2017

TV gjerman ARD për Drogën në Shqipëri: Kundër Marihuanës dhe Mafies

By | September 7, 2017

Mafia është vetë politika ! Veglat politike të krimit – fundi i rremë i partive shqiptare Nga Besim Dervishi

By | May 7, 2017

FANTAZMA E VITO ÇIANÇIMINOS NE SHQIPERI – Nga Mrsc Besim DERVISHI

By | February 23, 2017

INVESTIGIMI i italianëve për mbetjet toksike në Shqipëri: Ja kush është përfshirë! Përmenden emrat e tregtarëve (SKANDALET NË SERI)

By | September 27, 2016

Shkëlqimi dhe rënia e mbretit të mafies dhe krimit nga Shefi i FBI – John Edgar Hoover Dossier Nga ELIDA BUÇPAPAJ

By | May 12, 2016

Një holandez në oborrin e mafias farmaceutike shqiptare Nga Flutura Açka

By | January 20, 2016

Mafia e New Yorku-t në krah të Edi Ramës Nga Blendi Fevziu

By | January 8, 2016

A u korruptua nga mafia në Shqipëri, përfaqësuesja italiane e Interpolit? Ja dëshmia e Zaganit

By | December 8, 2015

Edi Rama intervistë të tensionuar për DW, gazetari i “Conflict Zone”: Sa liderë të mafias keni burgosur?

By | September 23, 2015

Dënimi me vdekje jepet edhe nga gjykata edhe nga shteti – Nga SAIMIR LOLJA

By | September 20, 2015

A kishte Frank Sinatra gjatë periudhës së djalërisë marrëdhënie të rrezikshme me mafien ? (Video)

By | September 10, 2015

Letër Renzit, Roberto Saviano: Jugu i Italisë po vdes, po ikin të gjithë, madje dhe mafia

By | August 3, 2015

30 vjet pas ‘Oktapodit’, Michele Placido tregon përsëri për mafian

By | August 1, 2015