VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Milena Ivanoviç

Pesë muaj pas vrasjes së bashkëshortit, gruaja e Ivanoviçit punësohet në Qeverinë e Serbisë

By | June 24, 2018

Milena Ivanoviç: Nuk kthehemi në Mitrovicë, në qytetin e frikës, errësirës dhe dhimbjes!

By | January 19, 2018

Beogradi e qan me lot krokodili Oliver Ivanoviçin! Nga Elida Buçpapaj

By | January 19, 2018