VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ana Brnabiç

Mali i Zi përjashton Serbinë nga lista e shteteve prej nga lejohet hyrja

By | May 26, 2020

Befason kryeministrja serbe: Koha të pajtohemi me shqiptarët

By | August 27, 2019

Kryeministrja serbe në pritje të fëmijës së parë. Partnerja e saj është shtatzënë

By | February 6, 2019

Haradinaj: Kryeministrja serbe i dërgoi letër edhe Ramës për të tërhequr njohjen e Pavarësisë së Kosovës

By | December 25, 2018

Brnabiç: Deklarata e Thaçit për marrjen e Preshevës, jo serioze

By | September 18, 2018

Hahn në Beograd: “Çdo marrëveshje duhet të çojë drejt paqes dhe stabilitetit në Ballkan”

By | September 1, 2018

Kryeministrat e rajonit takim në Durrës për integrimin ekonomik

By | August 27, 2018

Brnabiç: SHBA, e gatshme të dëgjojë qëndrimin e Serbisë për Kosovën

By | August 1, 2018

Pesë muaj pas vrasjes së bashkëshortit, gruaja e Ivanoviçit punësohet në Qeverinë e Serbisë

By | June 24, 2018

Brnabiç: Për të mirën e serbëve do pranoja që Kosova të ishte pjesë e OKB-së

By | April 27, 2018

Seancë e përbashkët e qeverive të Sllovenisë dhe Serbisë

By | February 1, 2018

Oliver Ivanoviç varroset në Beograd Oliver Ivanoviç

By | January 18, 2018

Brnabiç: Nëse s’na lejojnë, do të hetojmë vetë vrasjen e Ivanoviçit

By | January 17, 2018

Mundësi historike në 2018-ën për një marrëveshje me Kosovën

By | January 10, 2018

Serbia gati t’i japë statusin diplomatik qendrës ruse të spiunazhit në Nish

By | January 10, 2018

Hap pas në marrëdhëniet Kosovë-Serbi, Beogradi do kërkojë nga BE të rishqyrtojë njohjen e Kosovës

By | October 4, 2017

Kryeministrja serbe për herë të parë në marshin e komunitetit LGBTQ

By | September 17, 2017

Brnabiç: Nga Maqedonia pres që mos të hapet çështja e anëtarësimit të Kosovës në UNESCO

By | August 26, 2017

Vuçiç: Seanca e përbashkët qeveritare Maqedoni-Serbi deri në fund të vitit

By | August 24, 2017

Brnabiç: Është me rëndësi si do të sillet Maqedonia për anëtarësimin e Kosovës në UNESCO

By | August 23, 2017

Kontroll importeve, acarohen marrëdhëniet Serbi-Kroaci

By | August 3, 2017

Kush do e drejtojë qeverinë e Kosovës – ja çfarë mendon kryeministrja e Serbisë për Kurtin e Haradinajn

By | July 10, 2017

Hoti – kryeministres serbe: Nëse kërkoni autonomi për veriun, bëhuni gati për atë të Luginës

By | July 4, 2017

Vuçiçi emëron homoseksualen Ana Brnabiç në postin e kryeministres

By | June 15, 2017