VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kompromisi

VV e publikon ofertën që ia bëri LDKsë – propozohen 14 ministri dhe formulim konsensual për Presidentin

By | January 14, 2020

Vuçiç: Nuk do të ndryshoj politikat e mia

By | January 27, 2019

Vuçiç: Kutinë e Pandorës e hapën ata që njohën Kosovën

By | October 6, 2018

Vuçiq dhe ambasadori rus flasin për dialogun Kosovë-Serbi

By | September 5, 2018

Daçiç: Para demarkacionit, duhet të arrihet marrëveshja Kosovë-Serbi

By | August 20, 2018

Daçiçi: Kundërshtimet hipokrite ndaj ndarjes së Kosovës

By | August 10, 2018

Loja e Hashim Thaçit për një sakrificë të rëndë për Kosovën – Nga Agustin Palokaj

By | July 26, 2018

Vuçiçi: Duhet të merremi me çështjen e Kosovës, përndryshe brenda 40 vitesh nuk do të ketë as shtet dhe komb serb

By | March 17, 2018

Ish-ambasadori amerikan në Serbi zbulon katër skenarët e mundshëm për Kosovën

By | February 23, 2018

Rohan: Ndarja e Kosovës hap “Kutinë e Pandorës”

By | February 16, 2018

Po vazhdimit të dialogut me Serbinë, por jo kundër interesave më të larta shtetërore dhe nacionale të Kosovës dhe shqiptarëve! – Nga AGRON SHABANI

By | February 12, 2018

Shtyrja e zgjedhjeve në Kavajë, si reagon Presidenti Nishani

By | May 5, 2017

Në Maqedoni shqiptarët janë komb, jo minoritet! – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | February 23, 2017

HOROSKOPI 9 TETOR 2016

By | October 8, 2016