VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kompromis

Vendet e Quint-it kërkojnë rifillimin e bisedimeve dhe shmangie nga çdo veprim që pengon marrëveshjen Kosovë-Serbi

By | August 13, 2019

Diplomati amerikan Nimetz: Në Ballkan fjala kompromis ka kuptim të keq

By | May 24, 2019

ANSA – Vuçiç: Nuk mund ta njohim Kosovën pa marrë diçka në këmbim

By | March 5, 2019

Thaçi dhe Bërnabiq biseduan në Minsk

By | October 31, 2018

Gazetarja shqiptare e vë në siklet, Vuçiçi fshin djersët me shami

By | October 20, 2018

Vuçiç: Nuk ekziston forcë që mund të detyrojë Serbinë ta njohë Kosovën

By | October 18, 2018

Joksimović: Është përmenduar edhe termi “kufijtë e vitit 1956” pra kufijtë në ish- RFJ që ishin krejt ndryshe nga të sotmet

By | October 6, 2018

Kosova, vendi që ngadalshëm shkon në shpërbërje! – Nga Aurel Dasareti*

By | August 13, 2018

Vuçiçi: Na duhet një marrëveshje me Prishtinën, përndryshe mbytemi në të kaluarën tonë

By | February 27, 2018

Vuçiç: Nuk e fus kokën në rërë si të tjerët – Serbia e gatshme për kompromis me Kosovën

By | February 3, 2018

Daçiçi: Bisedime të vështira për Kosovën në vitin 2018

By | January 6, 2018

Daçiçi flet për kufirin Kosovë-Serbi

By | August 15, 2017

Kotzias: Mbështesim integritetin territorial dhe sovranitetin e Maqedonisë

By | June 14, 2017

Rama e Basha: Gati të ulemi në tryezën e Nishanit

By | May 2, 2017

Rama: S’ka kompromis për Vettingun

By | April 21, 2017

Të hënën ndryshime të rëndësishme në Qeverinë e Shqipërisë

By | March 11, 2017

Dy pyetje për Idenë – Esé nga REXHEP KASUMAJ

By | December 1, 2015

Amerika, 239 vjet pavarësi, liri dhe progres – Nga AGIM NEZAJ

By | July 2, 2015

MERKEL – NË ATHINË NUK KISHTE VULLNET PËR KOMPROMIS

By | June 29, 2015