VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: COVID-19

Shqipëri, 21 raste të reja me COVID-19

By | June 2, 2020

Vala e dytë e COVID -19, përgatitjet e nevojshme për secilin prej nesh

By | June 2, 2020

Presidenti Trump shtyn takimin e G7-s

By | May 31, 2020

Greqia bllokon udhëtarët britanikë, amerikanë dhe italianë të vizitojnë vendin në qershor

By | May 31, 2020

Banka Botërore: Varfëria në Shqipëri do rritet nga Covid, mund të arrijë në 48%

By | May 30, 2020

Fakte dhe pikëpyetje për një valë të dytë të COVID-19 në vjeshtë

By | May 30, 2020

Zvicra regjistron të parin të porsalindur viktimë të Covid-19

By | May 29, 2020

Jo, teknologjia 5G nuk e shkakton dhe as përhap COVID-19

By | May 28, 2020

Shqipëri, 26 raste të reja me COVID-19

By | May 28, 2020

Mali i Zi përjashton Serbinë nga lista e shteteve prej nga lejohet hyrja

By | May 26, 2020

Daniel Koch: Ndeshjet e futbollit mund të zhvillohen me publik qysh në korrik

By | May 25, 2020

CEO I CREDIT SUISSE: PANDEMIA I KA FAVORIZUAR PAGESAT ONLINE

By | May 23, 2020

Lajmet mbi COVID-19, mos beso gjithçka që sheh!

By | May 22, 2020

Koronavirusi në ujin e rubinetit – Çfarë thonë ekspertët

By | May 22, 2020

E rrallë në Meksikë- Bie breshër në formë koronavirusi, banori: Një shenjë nga zoti

By | May 20, 2020

Kufizimet ruse sjellin rritje të çmimeve të miellit dhe nënprodukteve të tij edhe në Shqipëri

By | May 19, 2020

SHBA raporton 1.580 viktima të reja nga COVID-19, gjithsej 88.550

By | May 16, 2020

Amerikanët mendojnë se Zoti me COVID-19 i dërgoi porosi njerëzimit “për të ndryshuar”

By | May 16, 2020

India kalon Kinën për nga numri i rasteve me COVID-19

By | May 16, 2020

Rusi, mbi 272 mijë raste me COVID-19

By | May 16, 2020

Misteri i sindromës që po prek fëmijët pasi kalojnë koronavirusin

By | May 15, 2020

18 raste të reja në 24 orë, Kalo bën thirrje për vigjilencë

By | May 14, 2020

Kina mund të sanksionojë zyrtarë të SHBA për hetimet e COVID-19

By | May 14, 2020

OKB: COVID-19 ndikon në shëndetin mendor

By | May 14, 2020