VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: LDK

Jusuf Buxhovi: Dëmi që PDK-ja, LDK-ja dhe AAK-ja ia kanë bërë Kosovës është shumë i madh

By | June 25, 2020

Logjika lideriste autokratike e partive politike dhe LDK-ja (!!) Nga Skënder MULLIQI

By | May 23, 2020

BE mesazh të prerë Prishtinës: Në kohën e krizës së pandemisë kërkohet unitet!

By | March 20, 2020

Planit të Thaçit për ndarjen e Kosovës, tani ju bashkangjit edhe LDK-ja – Nga HAFIZ SHALA, NEW YORK

By | March 19, 2020

Pse uzurpuesit e LDK-së po këmbëngulin për kryeparlamentarin? Nga Xhafer Shatri

By | January 30, 2020

In Memoriam: Ibrahim Rugova (P)IS Mustafa – Populli rugovist Po – LDK Jo! Nga Elida Buçpapaj

By | January 21, 2020

Pingpongu i ofertave djallëzore! – Nga Florim Zeqa

By | January 16, 2020

Kush janë emrat që po përmenden si ministra të mundshëm të LDKsë?

By | January 7, 2020

Çfarë kanë deklaruar zyrtarët e LDK-së që kundërshtuan dje koalicionin me LVV-në

By | January 7, 2020

AUTOKRITIKË – Sot u mbushën 30 vite që nga themelimi i Lëvizjes – Nga Gëzim Muçolli

By | December 23, 2019

Jusuf Buxhovi po vijon me publikimet e dokumentave autentikë: 30 vjetori i themelimit të LDK-së PROGRAMI I LIDHJES DEMOKRATIKE TË KOSOVËS*

By | December 22, 2019

Të hënën nënshkruhet marrëveshja, Kurti e Mustafa pajtohen për 12 ministri

By | November 30, 2019

Nëse LDK kalon nga Luta, theftë qafën ma mirë përfundimisht! Nga Elida Buçpapaj

By | November 4, 2019

LVV dhe LDK bien dakord për “çështjet e rëndësishme ekonomike”

By | October 29, 2019

KOHA PËR T`I HAPUR LETRAT – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | October 15, 2019

Të përbashkëtat dhe dallimet e LVV-së dhe LDK-së në planin ekonomik

By | October 9, 2019

Zëri i Amerikës: Tirana përshëndet zgjedhjet në Kosovë

By | October 7, 2019

“Euronews” skanon fushatën në Kosovë: Kush do t’i fitojë zgjedhjet e përgjithshme

By | October 4, 2019

Bastioni i LDK-së ju dha mbështetje të fuqishme kandidatëve për deputetë – Nga Florim Zeqa

By | October 2, 2019

6 Tetori është ora historike për Kosovën?! – Nga Skënder MULLIQI

By | September 30, 2019

Pse Ruzhdi Shehu e meriton voten e qytetarëve për deputet? – Nga Skënder MULLIQI

By | September 9, 2019

KONSENSUESI PËR KRYESINË E LDK-SË, NISMË E NDRYSHIMIT – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | August 22, 2019