VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vëllavrasje

Bahtiri apel presidentit: Shpalli zgjedhjet, ndryshe mund të ketë vëllavrasje

By | March 30, 2020

“Luftë civile dhe vëllavrasje”/ Ish-deputeti i PD, reagon sërish: Nuk tërhiqem! Zgjedhje ku vota vidhet e grabitet nuk mund të ketë

By | June 26, 2019

Çfarë thoshte raporti i CIA-s për Mid’hat Frashërin, pse figura e tij ka krijuar dyzim në historinë shqiptare – Nga ROLAND QAFOKU

By | November 9, 2018