VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: integriteti territorial

Serwer: Populli i Kosovës donte ndryshim dhe votoi për ndryshim

By | October 7, 2019

Erath: SHBA rol më të madh në dialogun Kosovë – Serbi

By | June 7, 2019

Në bisedimet e fshehta për copëtimin e Kosovës, dosja kriminale e Thaçit peshon më së rendi – Nga XHAFER SHATRI

By | March 4, 2019

Hoti: Vendi të shkojë në zgjedhje, pastaj të vazhdojë dialogu

By | February 12, 2019

Nxitimi enigmatik i kabinetit të Trump për marrëveshje të rrezikshme Thaçi-Vuçiç – Nga EDMOND KRASNIQI

By | January 31, 2019

DW: Meta e Bushati në të njëjtën linjë me Gjermaninë, kundër ndryshimit të kufijve

By | January 11, 2019

Presidenti iu përgjigjet akuzave të Kryeministrit: Integriteti territorial i Kosovës i padiskutueshëm

By | January 10, 2019

Mustafa kritikon ekipin negociator të Qeverisë për dialogun me Serbinë

By | December 23, 2018

Eksperti amerikan David Phillips: Ndarja e Kosovës, pjesë e planit të Putinit (intervista)

By | November 19, 2018

Kadare, kundër rishikimit të kufijve: S’do ishte në favor të paqes në rajon

By | September 13, 2018

Merkel në Shkup: Ballkani Perëndimor, vendimtar për stabilitetin e BE-së

By | September 8, 2018

Marrëveshja me Vuçiçin: Thaçi thotë se nuk do të preket Kushtetuta e Kosovës

By | August 29, 2018

Merkel: Modifikimi i kufirit Kosovë-Serbi mund të ketë pasoja për Ballkanin

By | August 28, 2018

Alarmi i Berishës: Vuçiçi gati të bëjë gjithçka për tjetërsimin e Kosovës! Si po shitet ideja dhe kush fshihet pas…

By | August 18, 2018

Të rrahen brutalisht studentët që të plotësohet egoja e sëmurë serbe, është më shumë se skandaloze – Nga Skënder MULLIQI

By | September 19, 2016