VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kosovë-Shqipëri

Express: Dokumenti që tregon origjinën e minishengenit dhe manipulimet e Edi Ramës

By | December 24, 2019

Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës del kundër minishengenit: Rama shfryu egër kundër Kosovës

By | December 24, 2019

Kosova pret miliona euro përfitime pas shkëputjes nga blloku energjetik i Serbisë

By | December 9, 2019

Kosova del nga sistemi rregullues energjetik i Serbisë, i bashkohet Shqipërisë

By | December 2, 2019

Shkrirja e kufirit me Kosovën – Shqipëria pret marrëveshjen rajonale

By | November 14, 2019

Kurti: Shqipëria duhej të priste formimin e qeverisë së Kosovës para çdo nisme rajonale

By | November 14, 2019

Vitin e ardhshëm pritet zbatimi i linjës energjetike Kosovë – Shqipëri

By | July 7, 2019

I ftuar në Gjykatën Speciale edhe Xhevdet Thaçi

By | March 3, 2019

Kosova drejt ‘shembjes’ së kufirit me Shqipërinë

By | February 14, 2019

Kosova hap pikën doganore në Portin e Durrësit

By | January 15, 2019

Haradinaj pas bisedës me Ramën: Ja kur hiqet kontrolli në kufirin Kosovë-Shqipëri

By | September 19, 2018

Serbia po e mban të bllokuar linjën energjetike Kosovë – Shqipëri

By | May 27, 2018

Brenda katër vitesh, Kosova me hekurudha moderne

By | May 14, 2018

Policët e Frontex-it në kufirin Kosovë-Shqipëri për luftimin e kriminalitetit kufitar

By | May 11, 2018

FIFA konfirmon: Më 29 Maj sfida vëllazërore Kosovë-Shqipëri

By | April 28, 2018

Kosovë-Shqipëri: Alpet shqiptare përfshihen në itinerarin e Via Dinarica

By | April 21, 2018

Agim Bahtiri tek Lulzim Basha: Taksa e Rrugës së Kombit nuk i bën nder Shqipërisë

By | April 8, 2018

‘Patriotizmi folklorik’ i marrëveshjeve Kosovë – Shqipëri

By | December 2, 2017

Intervista – Musa Ramadani: Procesi i harresës është më i fuqishëm se sa i kujtesës

By | June 11, 2017

Serbia bllokuese e linjës energjetike Kosovë – Shqipëri

By | January 31, 2017

Ministritë e Jashtme të Kosovës dhe Shqipërisë me Sekretariat të përbashkët

By | November 25, 2016

Përfundon Autostrada Energjetike Kosovë-Shqipëri

By | June 28, 2016

Rama – Mustafës: Meqë jemi miq, punoni më shumë për ngritur konsullata të përbashkëta

By | June 3, 2016