VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: protestë

“Mos luaj me zjarrin”, PD Shkodër: Nesër protestë, jo këshill të ri

By | August 18, 2019

Basha del në konferencë me mesazhe të qarta: PD dhe opozita gati për proces politik me ndihmën e ndërkombëtarëve dhe…

By | May 14, 2019

“Dy Trepça kemi ne, Rama e Thaçi shesin tre”, nis protesta e VV (fotot dhe video)

By | May 8, 2019

Shqipëri, opozita bllokon rrugët në 12 qarqe

By | May 2, 2019

Çfarë do të ndodhë në protestën e 11 majit – Përshkallzohet situata, do bllokohen akset

By | April 23, 2019

“Ndaj çdo akti që cënon lirinë e medias”, gazetarët sot në protestë (video)

By | April 14, 2019

Live/ Kuvendi në seancë parlamentare, opozita protestë (video)

By | March 28, 2019

Të enjten seanca në Kuvend, opozita merr vendimin: Ja çfarë do bëjmë

By | March 19, 2019

Sot përballë Kryeministrisë, zbulohet plani i PD-së për protestë 48 orë

By | March 16, 2019

Protesta pa afat e opozitës refuzohet nga policia e shtetit

By | March 15, 2019

“A futet dot e gjithë Shqipëria në burg”, publikohet lista e të arrestuarve në protestën e Fierit

By | March 11, 2019

Mijëra protestues në Moskë kundërshtuan kufizimet e qasjes në internet

By | March 10, 2019

Shkodra, Korça e Gjirokastra në protestë, thirrje kundër Ramës e Qeverisë

By | February 9, 2019

Shqipëri: Pedagogët i bashkohen protestës së studentëve

By | January 26, 2019

LAJM I FUNDIT – Studentët publikojnë platformën me kërkesat e tyre

By | January 9, 2019

Studentët e zhvendosin protestën te ambasada e SHBA: Na mbështesni!

By | January 8, 2019

LIVE/ Studentët: Jemi në dy fronte, në shesh e bojkot të universiteteve (video)

By | January 7, 2019

Zëri i Amerikës: Shqipëri, ikën gjysma e Qeverisë

By | December 28, 2018

Demonstrata antiqeveritare në Beograd

By | December 23, 2018

Dita e 16 – Studentët protestë para Kuvendit, me ta bashkohen dhe banorët e Unazës së Re

By | December 20, 2018

VIDEO – Plas në Kuvend, Rama merr fjalën, deputeti i PD e qëllon me vezë

By | December 20, 2018

Dita e 12 e protestës studentore vazhdon sot para Kryeministrisë

By | December 16, 2018

Teksti i plotë i bisedës – Studenti i verbër i ulet përballë Edi Ramës: A i mbyll dot sytë për dy minuta?!

By | December 14, 2018