VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: presidenti i Serbisë

NJË ZË NAZI-FASHIST ANTI-SHQIPTAR NGA QENDRA E EVROPËS – Nga Frank Shkreli

By | September 11, 2019

Trumpi e do një marrëveshje Kosovë –Serbi deri në qershor?

By | August 8, 2019

Vuçiq: John Bolton nuk do të vizitojë Serbinë dhe Kosovën

By | August 8, 2019

Pergjigje Presidentit te Serbise, Aleksander Vuçiç! – Nga SALI BERISHA

By | July 21, 2019

Vuçiçi: Haradinaj shkon në Hagë që të kthehet si hero

By | July 20, 2019

Vuçiq paralajmëron vazhdimin e Samitit të Berlinit

By | July 16, 2019

Gazetari britanik: Vuçiq pret shkatërrmin e BE-së, ëndërron “Serbinë e Madhe” bashkë me Rusinë

By | June 13, 2019

Thaçi: Dialogu me Serbinë të vazhdojë i pakushtëzuar

By | June 6, 2019

Vuçiq thotë se e mbështet përcaktimin e kufirit me Kosovën

By | June 6, 2019

Vuçiq: Kosova do të shkojë drejt bashkimit me Shqipërinë

By | May 31, 2019

Deklarata bombë e Aleksandër Vuçiçit: Hashimi varet nga ne! Nuk na ka kërkuar kurrë që Serbia të njohë Kosovën bashkë me tri komunat!

By | May 10, 2019

Vuçiç – Anglezëve dhe gjermanëve iu them: Mund të më vrisni, por Kosovën nuk e njoh

By | May 8, 2019

Në Serbi thonë se Vuçiq po përgatit terren për një marrëveshje të detyrueshme ligjore me Kosovën

By | May 7, 2019

LAJM: LOJTARËT PËR NDARJEN E KOSOVËS PËRSËRI NË TIRANË – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | May 4, 2019

Vuçiçi: Pa evropianët nuk mund të zgjidhim asnjë problem

By | May 3, 2019

Vuçiçi: Shqiptarët nuk duan marrëveshje të bazuar në modelin e dy Gjermanive

By | March 27, 2019

Vuçiç: Aktvendimi ndaj Karaxhiçit nuk nënkupton shfuqizim të Republika Srpskas

By | March 23, 2019

Beogradi: Franca dhe Gjermania me nismë të re për zhbllokimin e dialogut?

By | March 21, 2019

Vuçiq: Vonesat në dialogun me Kosovën mund të ndezin flakë rajonin

By | March 21, 2019

Vuçiç: Serbia do të mbrojë popullin e saj në Kosovë

By | March 17, 2019

Vuçiq pritet t’i drejtohet kombit pas protestës së djeshme

By | March 17, 2019

Vuçiç: Çështja e Kosovës, më e vështirë se në kohën e Qosiçit dhe Xhinxhiçit

By | March 12, 2019

Vuçiç: Ja pse Prishtina dëshiron të dobësojë mbrojtjen e veriut të Kosovës

By | March 2, 2019

Vuçiçi nuk i përmend Preshevën e Bujanocin, thotë se Medvegja dhe Banja e Sijarinës mbeten në Serbi

By | February 28, 2019