VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Lëvizja Vetëvendosje

VV e dërgon Thaçin në Kushtetuese

By | July 1, 2020

LVV: Mbajtja e zgjedhjeve të Serbisë në Kosovë, cenim i sovranitetit shtetëror

By | June 20, 2020

VV-ja sot del në shesh, paralajmëron mbledhjen e mbi 15 mijë personave

By | June 12, 2020

Vetëvendosje dërgon në Kushtetuese votën për qeverinë Hoti

By | June 12, 2020

Më 12 qershor 2005 u themelua Lëvizja Vetëvendosje

By | June 12, 2020

Vetëvendosje kërkon interpelancë pas heqjes së masave të reciprocitetit

By | June 9, 2020

Baton Haxhiu: Vendimi i Gjykatës është i pakthyeshëm, Vetëvendosje e pafuqishme për revoltë

By | May 29, 2020

Vetëvendosje mban “provën” e protestës në Prishtinë

By | May 28, 2020

Vetëvendosja përgatitet për protesta në Kosovë, nesër teston 5 mijë njerëz në shesh

By | May 27, 2020

Osmani: Nëse do të ma jepte mandatin LDK, do ta merrja dhe do t’i drejtohesha VVsë për koalicion

By | May 26, 2020

Ambasadori britanik në Kosovë: Gjykata Kushtetuese të veprojë e pavarur, pa frikë dhe favore

By | May 1, 2020

VV dërgon në Gjykatën Kushtetuese vendimin e Thaçit për Hotin

By | April 30, 2020

Vetëvendosje: Të hënën 4 maj 2020, të gjjthë në manifestim për mbrojtjen e Republikës së Kosovës

By | April 23, 2020

Përballja e parë LVV-PLAN! – Nga Florim Zeqa

By | April 13, 2020

Hapen dyert drejt një krize tjetër politike në Kosovë

By | April 3, 2020

Zëri i Amerikës: Cila do të jetë rrugëdalja nga kriza politike në Kosovë?

By | March 30, 2020

Ndahet nga jeta aktivisti i VV-së që ishte plagosur në protestat e 2007-tës

By | January 29, 2020

Kosovë: As prania e diplomatëve nuk siguroi marrëveshje për qeverinë e re (video)

By | January 29, 2020

Vetëvendosja e përmbajtur për marrëveshjen në Berlin, po i pret dokumentet

By | January 21, 2020

Vetëvendosje i dorëzon presidentit propozimin për mandatarin – pa marrëveshje me LDK-në (video)

By | January 20, 2020

Pas deklaratës së Mustafës, reagon VV: Jemi për koalicion me LDK-në, por s’ka garanci se do të ndodhë

By | January 13, 2020

Me gjasë ka marrëveshje, Kurti e Mustafa pritet t’i njoftojnë partitë e tyre

By | January 8, 2020

Koalicion qeverisës ose zgjedhje të reja

By | December 27, 2019

Si e “propozoi” Glauk Konjufca Vjosa Osmanin për Presidente?

By | December 25, 2019