VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Vetvendosjes

“Dy Trepça kemi ne, Rama e Thaçi shesin tre”, nis protesta e VV (fotot dhe video)

By | May 8, 2019

Deputeti i Vetvendosjes Rexhep Selimi i kundërpërgjigjet ashpër Sali Berishës

By | December 3, 2015