VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sonja Biserko

Kryetarja e Komitetit të Helsinkit në Serbi: Rama, partner i Beogradit. Ja kur nisën bisedimet për ndarjen e Kosovës

By | May 4, 2019

Sonja Biserko: Serbia është fajtore për kaosin në Ballkan

By | December 16, 2018

Sonja Biserko: Bisedimet për ndarjen e Kosovës filluan para dy vitesh, kur Rama ishte në Nish – ja si vazhdoi projekti

By | October 17, 2018

Kurthi i “formulës ukrainase” për Kosovën në OKB – Nga SHABAN MURATI

By | December 11, 2017

Jo midis Bregoviqit dhe Andriqit, por mes Sami Frashërit dhe Vaso Pashë Shkodranit – Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | October 29, 2016

NEKIBE KELMENDI, HEROINË E KOHËS SË VET – Nga SONJA BISERKO*

By | June 21, 2016

Biserko: Regjimi i Millosheviçit ka bërë gjenocid në Ballkan – kisha dhe religjioni e kanë mbështetur

By | June 1, 2016

Biserko: Serbia nëpërmjet Asociacionit do ta bllokojë shtetin e Kosovës

By | September 9, 2015

Biserko: Perëndimi nuk po e sheh nacionalizmin e Serbisë dhe po e harron agresionin e saj në ish Jugosllavi

By | August 15, 2015

Sonja Biserko – ‘Historia e Serbisë, një gënjeshtër e madhe, miti i Kosovës fals’

By | July 30, 2015