VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Dodik

Protesta kundër Vuçiçit dhe Dodikut – Përplasje mes qytetarëve e policisë (video)

By | May 8, 2019

Dodik: “Zgjidhja e çështjes së Kosovës” do të ndikojë edhe te Bosnja

By | January 31, 2019

SHBA vendos sanksione kundër Dodik udhëheqësit të Republika Sërpska

By | January 18, 2017