VOAL

VOAL

I skuqur në fytyrë dhe me flamurin serb në duar, reagimi i Vuçiç gjatë votimit të OKB për rezolutën kundër genocidit në Srebrenicë bëhet viral (VIDEO)

May 24, 2024
Send this to a friend