VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: sanksione

Trump nënshkruan dekretin për sanksionet ndaj Iranit

By | May 9, 2019

Rusia vë në zbatim sanksionet kundër Ukrainës

By | November 1, 2018

Britania do të bëjë thirrje për më shumë sanksione kundër Rusisë

By | August 21, 2018

SHBA: Senatorët paraqesin projekt-ligjin për sanksione të reja ndaj Rusisë

By | August 2, 2018

Iranianët goditen nga kriza e zhvlerësimit të valutës kombëtare

By | April 23, 2018

Departamenti i Thesarit publikon listën e rusëve të pasur, të lidhur me Kremlinin

By | January 30, 2018

Senatori Cardin: Turqia mund të ballafaqohet me sanksione

By | September 15, 2017

Trump: e nënshkrova ligjin e sanksioneve për hir të unitetit kombëtar

By | August 2, 2017

Presidenti Trump dhe sanksionet ndaj Rusisë

By | July 24, 2017

Dënim për Exxon Mobile për shkelje të sanksioneve për Rusinë

By | July 20, 2017

SHBA i vë sanksione Iranit

By | February 3, 2017

Trump: Herët të diskutohet heqja e sanksioneve kundër Rusisë

By | January 27, 2017

SHBA vendos sanksione kundër Dodik udhëheqësit të Republika Sërpska

By | January 18, 2017

Daçiçi falënderon Rusinë për qasjen ndaj Kosovës

By | November 3, 2016

Zgjatet afati i sanksioneve ndaj Krimesë

By | June 17, 2016

Ekspertët: Rusisë po i shterojnë paratë

By | April 15, 2016

Putini do të vizitojë sot Krimenë e aneksuar

By | March 18, 2016