VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Milorad Dodik

Serbia po rindez Bosnjën, BE merret me taksën e Kosovës – Nga SHABAN MURATI

By | February 20, 2020

Thelbi gjeopolitik i krizës së re në Bosnjë – Nga SHABAN MURATI

By | September 4, 2019

Dodik: Thaçi në Samit jo si president por përfaqësues i Prishtinës

By | June 25, 2019

Dodik fton Thaçin në Samitin e SEECP-së që do të mbahet në Bosnjë

By | June 24, 2019

Dodiku tërbohet kur i kalon para hundve flamuri i Republikës së Kosovës

By | June 22, 2019

Irinej mbron Vuçiçin: Po lufton heroikisht për Kosovën

By | May 13, 2019

“Dy Trepça kemi ne, Rama e Thaçi shesin tre”, nis protesta e VV (fotot dhe video)

By | May 8, 2019

Dodik: Republika Sërpska të shpallë pavarësinë, nëse Kosova fiton ulëse në Kombet e Bashkuara

By | April 15, 2019

Dodik: Perëndimi ka një listë me 300 emra serbësh që, sipas tij, përhapin ndikimin malinj rus

By | March 10, 2019

Dodik bën thirrje për shpërbërjen e Bosnjës: Ta shfrytëzojmë momentin

By | February 27, 2019

Serbët e Bosnjës krijojnë panel për ri-ekzaminimin e viktimave të Srebrenicës

By | February 7, 2019

A po i vjen fundi zgjerimit të NATO-s?

By | February 7, 2019

Nenad Canak: “Milorad Dodik, Tradhtar i Bosnjës dhe Eksponenti i Putinit”

By | January 9, 2019

Nacionalisti serb Milorad Dodik zgjidhet në presidencën e Bosnjës

By | October 8, 2018

REVANSH I RI BALLKANIK I RUSISË NGA BOSNJA – Nga SHABAN MURATI

By | September 24, 2018

Vuçiç: Më 9 shtator në Mitrovicë, Serbia do të dalë me qëndrim për Kosovën

By | August 17, 2018

Dodik mohon se në Srebrenicë është kryer gjenocid

By | August 14, 2018

Dodik çmendet: Mladiq është hero, dëshmi janë këngët për të

By | November 22, 2017

Pettigrew: Nuk guxojmë ta harrojmë Srebrenicën

By | July 2, 2017

Dodik: Ambasadorja amerikane të shpallet person i padëshiruar në BeH

By | January 18, 2017

SHBA sanksione ndaj udhëheqësit serb të Bosnjes

By | January 18, 2017

Mediat gjermane për rrezikun boshnjak: Nëse krijohet Serbia e madhe, s’mund të parandalojmë Shqipërinë e madhe

By | January 11, 2017

Sarajevë: Ambasada e SHBA-së nuk i jep vizë Milorad Dodikut

By | December 29, 2016

Ambasada e SHBA në BeH refuzon vizën për Milorad Dodikun

By | December 27, 2016