VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: PUTIN

Presidentët Trump dhe Putin, bisedë telefonike për Venezuelën

By | May 4, 2019

Express: Thaçi e ka ftuar Putinin në Prishtinë, por thotë se është kundër Rusisë në bisedime

By | January 31, 2019

Veseli: Rusia drejt njohjes së shtetit të Kosovës

By | January 18, 2019

Putini pret Khabibin: Nëse dikush na provokon, provon ferrin (videot)

By | October 11, 2018

Vuçiçi i thotë Putinit: Zgjidhja për Kosovën është ende larg

By | October 2, 2018

Sot takimi Vuçiç-Putin; Kosova në agjendë

By | October 2, 2018

Merkel dhe Putin – Takim në Soçi

By | May 2, 2017

Donald Trump dhe Vladimir Putin bisedë telefonike 50 minutëshe me njëri- tjetrin

By | January 28, 2017

Putin ‘tradhton’ Trumpin/ Ja deklarata befasuese e Kremlinit

By | January 20, 2017

Strobe Talbott: Çfarë më tronditi ishte paturpësia me të cilën Putin gënjente për Kosovën

By | January 14, 2017

“Tani do të mbrojmë territoret tona”, kërcënimi i ri nga Serbia pas javës së “mjaltit” Putin-Vuçiç në Moskë

By | December 25, 2016

Putini po mban fjalimin vjetor

By | December 1, 2016

Lobi rus ka kapur disa media dhe portale në Shqipëri

By | November 28, 2016

Kancelarja Merkel pret nesër Presidentin Putin

By | October 18, 2016

VIDEO/ Siri: Imazhi i foshnjes që po përlot botën, nxirret e gjallë nga rrënojat

By | October 1, 2016

Baku: Takim me dyer të mbyllura Putin – Erdogan

By | June 13, 2015

MAKINERIA PROPAGANDISTIKE E KREMLINIT

By | June 3, 2015