VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: marrëveshje

Lutfi Haziri zbulon kërkesën e Serbisë për territor dhe kufijtë e rinj të Kosovës

By | May 7, 2020

Kurti dhe Mustafa negociojnë në prani të diplomatëve të Quint-it

By | January 28, 2020

MARRËVESHJE NUK DO TË KETË, SEPSE KËSHTU KANË LIDHË BESË DJALLI (PDK) DHE I BIRI I TIJ (LDK) – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | January 12, 2020

Me gjasë ka marrëveshje, Kurti e Mustafa pritet t’i njoftojnë partitë e tyre

By | January 8, 2020

Mustafa: “Nëse s’ka marrëveshje, LDK shkon në opozitë”

By | November 2, 2019

Arrihet marrëveshje e re për Brexit-in

By | October 17, 2019

Ish-ambasadori amerikan thekson fjalët e Vuçiqit: I gatshëm të bisedojë, por jo të nënshkruajë marrëveshje

By | September 23, 2019

Kancelari britanik thotë se dorëhiqet nëse Boris Johnson zgjidhet kryeministër

By | July 21, 2019

Emmanuel Macron kërkon rifillimin e bisedimeve Kosovë – Serbi

By | July 15, 2019

Zëri i Amerikës – Hooper: Marrëveshja gjithëpërfshirëse Kosovë-Serbi kërkon shkëmbim territori

By | July 13, 2019

Vuçiçi: Shqiptarët nuk duan marrëveshje të bazuar në modelin e dy Gjermanive

By | March 27, 2019

David Hale viziton Kosovën më 9 mars

By | March 4, 2019

Serbia kërkon marrëveshje me Kosovën para zgjedhjeve në SHBA

By | February 25, 2019

Ramush Haradinaj i përgjigjet për “skllotën” Hashim Thaçit

By | January 28, 2019

SHBA dhe talebanët arrijnë marrëveshje të përkohshme

By | January 28, 2019

FANTAZMAT E ‘SHTETIT MËMË’ – VIZITË NË SHTETIN FANTAZMË – Poezi satirike nga SINAN KAMBERAJ

By | January 28, 2019

Mijëra protestojnë në Athinë kundër marrëveshjes me Maqedoninë

By | January 20, 2019

Të mërkurën Kuvendi mban seancë të jashtëzakonshme për dialogun

By | December 24, 2018

Serbët: Ja si Haradinaj po kërkon falimentimin e Serbisë

By | December 22, 2018

Engel: SHBA e mbështet Kosovën në çfarëdo që vendos për kufijtë

By | November 29, 2018

Hahn: Duam një marrëveshje mes Kosovës dhe Serbisë

By | November 27, 2018

Kryeministrja serbe: Shkëmbimi i territoreve, pjesë e një zgjidhjeje të mundshme – por s’e njohim Kosovën

By | November 4, 2018

Palmer: Ka shqetësime për ndryshim kufijsh por edhe konflikti i ngrirë përbën rrezik

By | October 19, 2018