VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Preshevë

Ragmi Mustafa: Jemi për bashkëpunim me Beogradin, por pa presione

By | August 9, 2019

Vizita e Eliot Engel në Preshevë a nënkupton që kjo pjesë t’i bashkohet Kosovës?

By | July 5, 2019

Eliot Engel kundër ndryshimit të kufijve në Ballkan

By | July 4, 2019

Hasani: I kemi kërkuar zyrtarisht Mogherinit që Bujanoci, Presheva dhe Medvegja t’i bashkëngjiten Kosovës

By | January 8, 2019

Serbia mbyll terminalin doganor në Preshevë

By | December 2, 2018

LOJA ME LUGINËN E PRESHEVËS?! – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | October 23, 2018

Përfaqësuesit e Luginës kërkojnë rezolutë për bashkim me Kosovën

By | September 10, 2018

Thaçi: Të mos mbesim rob të dhuratave të antishqiptarit famëkeq Aleksandër Rankoviç

By | September 8, 2018

Çështja e Luginës duhet ngritë në Bruksel e OKB, e jo vetëm nëpër deklarata politike – Nga Mr.Sc. Refik HASANI

By | August 20, 2018

Kurti: Idetë për ndarje e korrigjim kufijsh, përpjekje për mashtrime të reja

By | July 26, 2018

HAPËSIRA SHQIPTARE MË VERILINDORE – PENG I TERMAVE – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | June 4, 2018

Në finalen mes Prishtinës e Beogradit – Krahina e Preshevës të mos mbetet e diskriminuar!! – Nga Refik HASANI

By | May 1, 2018

Kurir – Kërcënon Beogradi: Haradinaj arrestohet nëse vjen në Preshevë

By | April 27, 2018

Avionët ushtarakë serbë fluturuan edhe sot mbi Preshevë, banorët në panik (Video)

By | March 31, 2018

Haradinaj: Jeta e Jonuz Musliut ka një kuptim – përpjekje për të drejtën e popullit të vet

By | January 20, 2018

Ndërron jetë Jonuz Musliu, kryetari i Kuvendit të Bujanocit

By | January 18, 2018

Zgjedhjet e nesërme në Preshevë – Nga Refik HASANI

By | December 23, 2017

Ish kryetarja e komunës së Preshevës: Si u shkarkova me urdhër të Vuçiçit

By | December 13, 2017

Media serbe: Flamujt e Shqipërisë po valojnë në Preshevë e Bujanoc, përkundër ndalesës

By | November 28, 2017

Prishtina e Tirana zyrtare do të duhej të jenë zëri i të gjitha trojeve shqiptare – Nga Refik HASANI

By | November 4, 2017

Marrëveshja shqiptaro-serbe nuk mund të kufizohet vetëm në njohjen e Republikës së Kosovës!! – Nga Refik HASANI

By | August 6, 2017

Fotoreportazh – Nishani në Preshevë: Shqipëria duhet edhe praktikisht të jetë pranë Luginës

By | March 7, 2017

Presidenti Nishani në Preshevë dhe Bujanoc

By | March 7, 2017