VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: manastiret serbe

Ruajtja e kishave serbe me polici në Kosovë, mohon ligjin, kushtetutën dhe demokracinë – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | June 22, 2019

Jo marrëveshjes për zhbërjen e shtetit! – Nga Florim Zeqa

By | February 25, 2019

Mbrojtja e sovranitetit, kauzë e rrejshme për pushtet! – Nga Florim Zeqa

By | February 22, 2019

Intervista, Zëri i Amerikës – David Phillips: Ndarja ose shkëmbimi i territoreve, alternativa më e keqe

By | August 10, 2018