VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: John Bolton

Bolton: shkëmbimi i territoreve Kosovë Serbi është diskutuar

By | July 7, 2020

Me zë e figurë për “Fokus”: John Bolton: Ndarja e Kosovës është diskutuar, ishte ide e Thaçit dhe Vuçiçit, ja pse dështoi

By | July 6, 2020

Sali Berisha: Bomba’ e ish-këshilltarit të Trump John Bolton: Shkëmbimin e territoreve e kërkuan Thaçi dhe Vuçiç!

By | July 6, 2020

Bolton: Shkëmbimi territorial nuk ishte ide e imja, e kërkuan liderët e Kosovës dhe Serbisë

By | July 5, 2020

Bolton për VOA-n: Presidenti Trump ‘i paparashikueshëm dhe i rrezikshëm’

By | June 26, 2020

Sekretet e librit të Boltonit: Trump tha që Rama është i vetmi që ka kuptuar esencën e politikës së jashtme amerikane

By | June 22, 2020

SHBA: Gjykatësi hedh poshtë kërkesën për bllokimin e librit të John Boltonit

By | June 20, 2020

Trumpi sulmon ish-këshilltarin Bolton rreth librit të ri

By | June 19, 2020

Bolton: Presidenti Trump i kërkoi Kinës ndihmë për rizgjedhje

By | June 18, 2020

Administrata e Trumpit synon shtyrjen e publikimit të librit të Boltonit

By | June 17, 2020

Intervista – Klvana: Ditë e keqe për Kushtetutën amerikane

By | February 6, 2020

Presidenti Trump sulmon ish-këshilltarin e sigurisë kombëtare John Bolton

By | January 29, 2020

Dëshmia e John Boltonit mund të ndryshojë rrjedhën e gjyqit për shkarkim

By | January 28, 2020

Gjyqi në Senat, argumentet e republikanëve dhe aludimet e z. Bolton

By | January 28, 2020

Bolton: Jam i gatshëm të dëshmoj

By | January 7, 2020

Demokratët kërkojnë dëshminë e Boltonit në hetimet kundër Trumpit

By | December 16, 2019

Ish analisti i CIA-s: Bota është më e sigurt pa John Bolton: më mirë pa këshilltar të sigurisë se të kishe John Bolton!

By | September 15, 2019

Vuçiç e pranon që është mërzitur pas shkarkimit të John Bolton nga Trump

By | September 15, 2019

Çfarë nënkupton shkarkimi i këshilltarit Bolton

By | September 11, 2019

Kush ishte John Bolton?

By | September 11, 2019

Presidenti Trump shkarkon Këshilltarin e Sigurisë Kombëtare: “Nuk isha dakord me shumë nga sugjerimet e tij”

By | September 10, 2019

Vuçiq: John Bolton nuk do të vizitojë Serbinë dhe Kosovën

By | August 8, 2019

The Independent: Presidenti Trump e di se John Bolton është “polici i keq”!

By | July 22, 2019

Komploti kundër Haradinajt, është komplot kundër Kosovës Nga Xhafer Shatri

By | July 20, 2019