VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Milazim Krasniqi

Milazim Krasniqi: Ja pse Rugova pranoi të ishte kryetar i LDKsë

By | December 23, 2019

Tito pas Stalinit me krime, vrau mbi 1 milion njerëz

By | October 20, 2019

Në vend të urimit: Për një “Bota Sot” të dikurshme….! – Nga AGRON SHABANI

By | June 28, 2019

NUK KA SHKËMBIM PAQESOR TERRITORESH, KA VETËM SKENAR SIRIAN, ME RUSINË SI ARBITËR KRYESOR – Opinion nga MILAZIM KRASNIQI

By | August 14, 2018

Rreziku nga idetë e korrigjimit të kufirit me Serbinë

By | August 7, 2018

“NJERIU INTELIGJENT” MILAZIM KRASNIQI THIRRET NË TË KALUEMEN E KOMPROMISEVE TË Dr. IBRAHIM RUGOVËS – Nga Bardh M. Nengurra

By | August 7, 2017

Dokument ekskluziv: Testamenti i Titos për shqiptarët dhe pasojat mbas vitit ’90…

By | August 25, 2016

Dokumenti shokues – Testamenti i Titos për shqiptarët

By | July 12, 2015