VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kufijtë

Nga mesnata fillon rihapja e Zvicrës me Gjermaninë dhe Austrinë

By | May 15, 2020

LDK: Dialogu për kufijtë është i ndaluar

By | February 14, 2019

Strasburg: Vjosa Osmani kërkon ruajtjen e kufijve të Kosovës, Albulena Haxhiu thotë se taksa nuk duhet të hiqet

By | February 14, 2019

Trafiku i armëve – Kufijtë nga hyjnë dhe dalin në Shqipëri dhe kush e zhvillon

By | February 11, 2019

Cilat pjesë të Kosovës po synon t’i marrë Serbia? Tregon Lutfi Haziri (video)

By | January 15, 2019

(Video) Nuk ka turp? Rama gënjen hapur për Gent Cakajn. Ja video që e nxjerr zbuluar….

By | January 10, 2019

Lojërat e rrezikshme me kufijtë në Ballkan – Nga Samir Huseinovic

By | January 7, 2019

FRAGMENTE NGA ROMANI ‘VARRË’ – Nga Eqrem Basha

By | November 15, 2018

Haradinaj: SHBA, kundër zgjidhjes ku preken kufijtë

By | September 18, 2018

“The Guardian”: Ideja për shkëmbim territoresh, nën zjarr nga të gjitha anët

By | September 3, 2018

Haradinaj sërish kundër korrigjimeve: Kosova i ka kufijtë e saj dhe i respektojmë

By | August 27, 2018

Intervista – Konjufca: Do ta rrëzojmë nga pushteti Hashim Thaçin

By | August 25, 2018

Plani Thaçi-Vuçiç: Beogradi nuk e bën dy, ja si shfaqet tani harta e Serbisë (foto)

By | August 20, 2018

Gjermania përsërit se kufijtë nuk ndryshojnë

By | August 16, 2018

Tetë vjet (2010-2018) dialog shterp-rob të diktatit të Beogradit!? – Nga Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | August 14, 2018

Negociatori i ri për “Detin” – Krisafi: Nuk do të ketë më gafa si ato të 2009-ës (video)

By | March 21, 2018

Me Malin e Zi demarkacioni po zgjatet, si do të zgjidhet me Serbinë? – Nga Mr.Sc.Refik HASANI

By | February 24, 2018

Maliqi: Shmangia nga kufijtë e viteve 1974-1989 na kushton me humbje të madhe territori

By | December 5, 2017

HOROSKOPI JAVOR 9-15 TETOR

By | October 9, 2017

Kurz: Evropa duhet të vendosë se kush mund të emigrojë në Evropë

By | February 13, 2017