VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shqiptaro-serbe

Më 29 janar Grupi i Kontaktit vendosi mbajtjen e Konferencës së Rambujesë

By | January 29, 2020

Një marrëveshje gjithëpërfshirëse Kosovë-Serbi… – Nga DRITAN HOTI*

By | January 10, 2019

Korrigjimi i kufijve mund të cenojë sovranitetin e Kosovës

By | August 27, 2018

Analistët: “Shkëmbimi i territoreve nuk është zgjidhje për normalizimin Kosovë-Serbi”

By | August 15, 2018

Me Malin e Zi demarkacioni po zgjatet, si do të zgjidhet me Serbinë? – Nga Mr.Sc.Refik HASANI

By | February 24, 2018

Pse nuk do të duhej të shkëmbehen territoret e as popullata? – Nga Mr.Sc.Refik HASANI

By | February 11, 2018

Gjuriç: pajtimi shqiptaro-serb pas dënimit të Haradinajt

By | March 12, 2017

Shtypi gjerman: Kosova dhe “pavarësia e klasit të dytë”

By | February 10, 2017

Ndodh e papritura, serbi në Big Brother Albania? (Video)

By | January 9, 2017

Nga Tirana, me përçmim – Nga Lumir Abdixhiku

By | October 17, 2016

Visar Ymeri thirrje Ramës: Mos shko nesër në Beograd

By | October 12, 2016

Serbia dhe Shqipëria me Odë Ekonomike të përbashkët – Kosova nuk merr pjesë

By | August 24, 2016

Banda serbo-shqiptare terrorizon Italinë me veturë Audi (video)

By | January 23, 2016