VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Princi i Uellsit

Princi Charles në Prizren: Popujt e Ballkanit nuk mund të bëhen peng i historisë

By | March 20, 2016

Princi Charles flet në parlamentin serb për Nënë Terezën dhe Rita Orën

By | March 18, 2016

Princi Çarles do ta vizitojë Kosovën

By | January 15, 2016