VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: PRISHTINA

Shkupi dhe Prishtina, në mesin e 10 qyteteve me ajrin më të ndotur në botë

By | November 21, 2018

Vuçiç: Disa vende perëndimore punojnë që Kosova të hyjë në Interpol

By | October 15, 2018

Prishtina – kryeqytet pa spital

By | May 5, 2018

NGA AKTIVITETI I LIDHJES SHQIPTARE NË BOTË. DEGA NË GJERMANI – Nga Neki Lulaj

By | April 20, 2018

Asociacioni për integrim apo rivendosje të sistemeve paralele në veri?

By | April 1, 2018

Daçiç: Dialogu me Kosovën do vazhdojë kur të zbardhet vrasja e Ivanoviçit

By | January 22, 2018

Mirupafshim, Prishtinë – Nga EGLANTINA MANDIA

By | November 18, 2017

Takimi i qeverive Kosovë-Shqipëri në Vlorë më 24 prill, mund të jetë anuluar

By | April 19, 2017

Defekt në motor: Momente paniku në aeroplanin e linjës Prishtinë-Dyseldorf…

By | December 22, 2016

BE: Kosova dhe Serbia e implementojnë marrëveshjen për gjyqësi

By | December 11, 2016

Në Prishtinë promovohet libri “Vdekja e një nate” e poetit dëshmor Dr. Fahredin Sh. Hoti

By | November 12, 2016

Zvicra mbështet promovimin e turizmit në Kosovë – Kosova destinacion emocionues në merkaton e Europës ?

By | August 24, 2016

Enver Robelli: Vampirat e gjallë e vizitojnë Prishtinën!

By | March 11, 2016

Veton Surroi rrihet në Prishtinë

By | March 9, 2016

Historia e Haki Tahës, njeriut që vrau Miladin Popoviçin, bashkëpuntorin e ngushtë të Enver Hoxhës

By | November 12, 2015

Cana flet nga Prishtina: Kombëtarja i ka bërë krenarë shqiptarët

By | November 12, 2015

Joschka Fischer: Në Kosovë isha i bindur se bëmë atë që duhej bërë !

By | September 9, 2015

Visar Ymeri: Prishtina nuk e merr asnjë vendim pa miratimin e Beogradit

By | August 22, 2015

AUTOSTRADËN E KOSOVËS MUND TA NËNSHKRUAJË VETËM PRISHTINA – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | May 31, 2015